Contact 2017-07-20T08:16:57+00:00

Contactgegevens

Roadjet Logistics B.V.
Sluisjesdijk 105
3087 AE Rotterdam

Roadjet Warehousing B.V.
Sluisjesdijk 119
3087 AE Rotterdam

Lars Overbeek – Operations Supervisor
E-mail: lars@roadjet.nl
Telefoon direct: 085-3001216
Mobiel: 06-23678932
Afdeling: FTL-Groupage

Patrick Boshom – Transport Manager
E-mail: p.boshom@roadjet.nl
Telefoon direct:  085-3001218
Afdeling: FTL-Groupage

Joshua Boer – Transport Coördinator
E-mail: joshua@roadjet.nl
Telefoon direct:085-3001224
Afdeling: FTL-Groupage

Karim el Kaddouri – Manager container transport
E-mail: karim@roadjet.nl
Telefoon direct: 085-3001212
Mobiel: 06-22480820
Afdeling: Container transport

Emre Usta – Planner container transport
E-mail: planning@roadjet.nl
Telefoon: 085-3001211
Mobiel: 06-30996076
Afdeling: Container transport

Jennifer van der Weijde
Email: jennifer@roadjet.nl
Telefoon: 085-3001210
Afdeling: Boekhouding

Kevin Westervoorde – Warehouse Manager
E-mail: warehouse@roadjet.nl
Telefoon: 085-3001217
Afdeling: Warehousing

Dylan van Schelven – Assistent Warehouse Manager
E-mail: warehouse@roadjet.nl
Telefoon: 085-3001220
Afdeling: Warehousing

Francien de Landmeter – Groupage Export
E-mail: groupage@roadjet.nl
Telefoon: 085-3001219
Afdeling: Warehousing

Neem contact op